Proves de selecció: resultat primera fase
Ja tenim les personetes que ens agradaria veure el proper dissabte, 14 de desembre, a la segona fase de les proves de selecció de cant i ball.
Com sempre, valorar a unes i a altres no és senzill, i volem agrair, molt sincerament, a totes les personetes que han tingut les ganes i la valentia de presentar-se... la nostra enhorabona a elles i a ells.
Ací teniu les personetes seleccionades.
2a FASE DE CANT
La 2a fase serà presencial i es realitzarà a l'IES Violant de Casalduch de Benicàssim el dissabte 14 de desembre, seguint l'horari especificat més endavant.
Les instruccions i el material a interpretar vos l'enviarem demà.
ALUMNAT SELECCIONAT
NOM |
CENTRE |
POBLACIÓ |
HORA DE LA PROVA |
Sabrina Hartford |
IES Professor Broch i Llop |
Vila-real |
10:00 |
Noa Llop Gil |
IES Professor Broch i Llop |
Vila-real |
10:00 |
Gabriela Tomás |
IES Violant de Casalduch |
benicàssim |
10:00 |
Marc Cardenach |
IES Violant de Casalduch |
benicàssim |
10:00 |
Eliseo Múñoz |
IES Violant de Casalduch |
benicàssim |
10:00 |
Aitana garcia cayuela |
IES Clot del Moro |
Sagunt |
10:40 |
Maria Sàez |
IES Gilabert de Centelles |
Nules |
10:40 |
Alba Risueño Campos |
IES El Puig |
El Puig de Santa María |
10:40 |
Naiara Cabrera Campos |
IES El Puig de Santa María |
El Puig |
10:40 |
Natxo Sanfèlix |
IES Clot del Moro |
Sagunt |
10:40 |
Joel Caballero Ortega |
IES Manuel Sanchis Guarner |
Silla |
11:20 |
Paula Nieto Cuñat |
IES 25 d'abril |
Alfafar |
11:20 |
Maria Montilla |
IES El Cabanyal |
València |
11:20 |
Núria Castillo Mallasén |
IES Vall d'Alba |
La Vall d'Alba |
11:20 |
Marta Rallo Fes |
IES Vall d'Alba |
La Vall d'Alba |
11:20 |
Francesc Solé Clua |
INS Terra Alta |
Gandesa |
12:00 |
Carlos Ortí García |
IES ElS Ports |
Morella |
12:00 |
Marta Segura Boix |
IES ElS Ports |
Morella |
12:00 |
Candela Galán |
IES José Vilaplana |
Vinaròs |
12:00 |
Ainoa |
INS Terra Alta |
Gandesa |
12:00 |
Maria Expósito Merino |
INS Viladecavalls |
Viladecavalls |
12:40 |
Anai Perelló Benson |
IES Sorts de la Mar |
Dénia |
12:40 |
Anna Méndez Navarro |
INS Milà i Fontalals |
Vilafranca del Penedès |
12:40 |
Judit Gómez |
INS Pic del Vent |
Caldes de Montbui |
12:40 |
Marina Abella Carrasqué |
INS Viladecavalls |
Viladecavalls |
12:40 |
Paula Rigo Ortega |
IES Emili Darder |
Palma |
per concretar |
Maria Amengual Martí |
IES Emili Darder |
Palma |
per concretar |
2a FASE DE BALL
La 2a fase serà presencial i es realitzarà a l'IES Violant de Casalduch de Benicàssim el dissabte 14 de desembre, en horari de 10 a 14 hores.
L'alumnat no ha de preparar-se res, serà una classe presencial.
ALUMNAT SELECCIONAT
Andrea Sequi
Marta Pérez Centelles
Elena Torres Esparducer
Alba Vilar Gallego
Laura Fornés Schnetz
Clara Voltas Vinyals
Marta Porokhnyak
Lucia Huguet
Maria Llecha Vall
Victòria Domínguez
Ainhoa Rozalén
Gabriela de Oliveira Dionizio
Elvira Vinuesa Semenyuk
Beatriz Lambru
Ariadna Beltran